Головна / Шкільна бібліотека / Шкільна бібліотека – скарбниця знань та мудрості
Шкільна бібліотека – скарбниця знань та мудрості
«Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя,
треба ввести її у світ книг»
(В.О.Сухомлинський
26 квітня 2017 року господарі навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15», на чолі із директором Бобришовою Л.В., заступником директора з навчально - виховної роботи Криворучко М.В., гостинно приймали семінар-практикум шкільних бібліотекарів.
Під час семінару підведено підсумки роботи семінарів – практикумів за навчальний рік.
Грунтовно розкрила питання щодо нових форм популяризації книги і читання у веб - середовищі керівник методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Гичка І.І., завідувач медіатеки навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора». З презентацією з означеного питання виступила Чорноморець В.М., завідувач бібліотеки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10.
Бібліотекар Гладка О.М. ознайомила присутніх з одною з найпопулярніших книг людства «Книга - книг» та запросила у цікаву віртуальну подорож по сторінках «Вічної книги». Шукаючи скарби істини переходили від зупинки до зупинки, знайомлячись із історією написання Біблії; з яких частин та книг складається Святе Письмо, вчилися користуватися книгою; до яких тем шкільної програми можна рекомендувати Біблію.
Шкільні бібліотекарі отримали корисну інформацію та поділилися досвідом роботи щодо нових форм популяризації книги і читання у веб-середовищі. Семінар пройшов цікаво і плідно.
Галина Олійник, методист МК
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)