Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Міські змагання «Старти надій».
11-12 травня 2017 року на стадіоні «Юність» та на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 (директори Баєв С.М., Остапенко В.М.) відбулися міські змагання ІІ міського етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор “Старти надій 2017” серед учнів 7 класів 14 загальноосвітніх навчальних закладів міста (майже 200 учнів). Суддівство змагань забезпечили учителі фізичної культури (головний суддя Єгорова О.М.)
Учасники змагань долали дистанцію 60 метрів, метали м’ячики на дальність, стрибали у довжину, виконували фізичні вправи.
Переможцями зазначених змагань вже втретє стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Гайдай І.Б.). Ця команда візьме участь у фінальних обласних змаганнях, проведення яких заплановано на 19 травня 2017 року у м. Городище.
Методист МК Щербина Н.М.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)