Головна / Свята, конкурси, змагання / День здоров’я
День здоров’я
День здоров’я в школі №3-колегіумі – це завжди весело та корисно для дитини проведений час, який подобається всім школярам. Традиційно він проходить у нижній частині міського парку серед ароматів трав, на свіжому весняному повітрі.
Ось і цього року 16 травня колектив школи-колегіуму дружно відправився на День здоров’я у Долину озер. Цей день надовго запам’ятався і дітям, і дорослим, адже приніс стільки веселих конкурсів та розваг! Це і конкурс на кращу польову козацьку кашу між учнями 5-11-х класів, і рухливі ігри, і спортивні розваги «Подорож у країну Здоров’я» для учнів початкової школи. А змагання на спритність, уважність, витривалість стали справжнім святом активного відпочинку для колегіантів старших класів.
Такі дні, нестандартні спортивні змагання сприяють зміцненню здоров’я школярів, виховують позитивне ставлення до занять спортом наших колегіантів.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)