Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Національно-патріотичне виховання / ЗАПАЛИЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ
Лідери учнівського самоврядування школи №7 разом з педагогом-організатором Михайлик Т.В. 25 листопада взяли участь у міській молодіжній акції «Запали свічку пам’яті» та у смолоскипній ході до Дня пам’яті жертв Голодомору.
Символічні лампадки та колоски у руках учнів – це нагадування сучасникам про геноцид українського народу. Пам’ять потрібна не мертвим, вона необхідна живим, щоб не повторити помилок, щоб об’єднатися у справах, гідних щасливого майбуття.
Старшокласники вчать історію України, знають причини тотального знищення українців у 1932-1933 роках, читають художню та наукову літературу і вірять у те, що подібне ніколи не повториться.
А для цього потрібні справи, які убезпечать нас від загибелі нації. Тож допоки горять свічі пам’яті, поки пам’ятають – є надія…
Прес-центр школи №7
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
