Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / «Через поле, через гай йде до діток Миколай»
У дошкільному навчальному закладі №17 «Пролісок» 19 грудня 2017 року відбулося свято до дня Святого Миколая «Через поле, через гай йде до діток Миколай». До дошкільнят у гості завітали казкові персонажі: Зима, Хлопчик-розбишака, янголи, зірочки, свіжинки і звичайно сам Святий Миколай. Діти із захопленням спостерігали за дійством, брали у ньому активну участь: розповідали вірші, співали пісні, танцювали. Крім педагогів і казкових героїв, дітей із особливими потребами у цей день подарунками, виготовленими власними руками та щирими і теплими словами, привітами учні Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія ім. В.Т. Сенатора».
Подарунки підготували гімназисти разом із вчителем обслуговуючої праці Цвєтненко Л.О.
Прес-центр ДНЗ №17
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)