Головна / Форми роботи професійної спільноти / Семінар – практикум учителів фізичної культури.
Семінар – практикум учителів фізичної культури.
30 січня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти №7 відбувся семінар-практикум учителів фізичної культури. Розглянуто актуальне питання - «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках фізичної культури та в позаурочний час». З вітальним словом та побажанням плідної праці під час семінару-практикуму, звернулася заступник директора з виховної роботи цього закладу Волошина Л.Ю. Семінар складався із двох блоків: теоретичний та практичний.
Учитель фізичної культури Харченко Л.В презентувала досвід школи №7 щодо національно-патріотичного виховання учнів на уроках фізичної культури та в позаурочний час.
Обговорено особливості проведення змагань «Козацькі забави» у рамках проведення урочистого козацького кола «Історичне коріння Сміли» 02.02.2018.
Під час круглого столу, учасники семінару проаналізували та оцінили участь учнів закладів освіти у гуртках і секціях БДЮТ та ДЮСШ «Олімп», обговорили питання щодо підготовки та проведення міських змагань з баскетболу.
Керівник гуртка БДЮТ Петренко І.В. провів майстер-клас щодо плетіння металевої баскетбольної сітки.
Учасники заходу переглянули та обговорили фрагменти правил гри у баскетбол.
Учасники методоб’єднання з цікавістю оглянули експозиції оновленого шкільного музею воїнів - афганців, зокрема куточок присвячений антитерористичній операції на Сході України та ознайомилися з історією виникнення музею, про яку розповів учитель предмета «Захист Вітчизни», учасник АТО Таібов Р.К.
У кінці заходу учасникам роздані «Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання на уроках фізичної культури».
Щербина Н.М., методист методичного кабінету
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)