Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА ПІД ЧАС ТИЖНЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
Якби було більше можливостей висловити найкращі людські почуття, у рамках тижня іноземних мов, проведено свято «День Валентина». Серед традиційних заходів – вікторини, ігри, віртуальні мандрівки країнами, виставки тематичних малюнків, плакатів, газет.
Цьогоріч учні провели благодійний ярмарок, де продавалися смаколики виключно у формі сердець. П’ятикласники виготовили і роздавали смілянам у центрі міста валентинки з побажаннями. Відбулася літературна вітальня, де учні декламували вірші про кохання мовами Гете і Шекспіра.
Завершився тиждень традиційним святом, де кожен клас представляв свою пару: Валентина і Валентину, які змагалися на знання іноземних мов, шедеврів світової літератури, традицій освідчення у коханні, демонстрації талантів.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)