19 Лютий 2018, 11:29

День Святого Валентина

День всіх закоханих – це свято романтики, кохання та ніжності. У цей день прийнято дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки, валентинки та інші приємні подарунки.

Це свято стало цікавим і для учнів школи №3-колегіуму, оскільки цього дня в школі панувала атмосфера свята та радощів.

На учнівському парламенті заздалегідь було складено план дій на 14 лютого, який потім успішно реалізувався. Учні намалювали красиві плакати привітання. Колегіанти  прикрасили свої кабінети відповідно до стилістики свята. Кожен клас виготовив свою скриньку для валентинок та прикріпив на двері класної кімнати. А на хвилинці класного керівника діти відкрили скриньки та кожен одержав свої валентинки.

У фойє школи був організований святковий ярмарок, де діти мали можливість купити чи продати різноманітні смаколики. Цьогоріч на День Святого Валентина припав тиждень Масляної, тому на ярмарку можна було придбати і смачні млинці з різноманітними начинками.

По класах ходив Валентин з Валентиною (Андрій Нагорний та Варвара Сірик – учні 9-А класу), які вітали усіх зі святом.

Актив школи, на чолі з Таєю Бараннік та Веронікою Гаращенко -  ученицями 6-Б класу, організував фотозону до Дня закоханих, де кожен бажаючий міг зробити селфі, сфотографуватися самому чи з друзями.

Цього дня колегіанти вітали не лише один одного, друзів, знайомих, а й зовсім не знайомих їм людей, жителів нашого міста, валентинками, зробленими власноруч, бажали всім добра, радості й кохання.


Олена Занєгіна,

педагог-організатор школи №3-колегіуму