Головна / Національно-патріотичне виховання / Ви назавжди залишитесь у наших серцях…
Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Революція Гідності довела, що українці – волелюбна нація, яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Майдан став місцем правди і свободи, тому країна схиляє голову перед героями, які загинули на ньому.
20 лютого у школі №3-колегіумі відбулись заходи, присвячені Дню вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У школі працювали дві лекторські групи, які розповідали про події, що відбулися на Майдані у 2014 році. Учні читали вірші про буремні лютневі часи, переглянули відеоролик «Небесну Сотню, Господи, прийми». У фойє школи діяла виставка «Герої Небесної сотні». Учні 6-Б та 4-Б класу взяли участь у заходах, які відбулися у міській дитячій бібліотеці та поклали квіти до пам`ятного знака. Колегіанти та вчителі віддавали шану тим, хто "поклав серце й душу за нашу свободу".
20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадува
ти надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного у майбутньому.
Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
