Головна / Свята, конкурси, змагання / Мова єднає націю
Мова єднає націю
Виховання любові до рідної землі, мови, до українського народу, до рідної України, до народних традицій; формування переконаності у нетлінності духовних скарбів народу, розуміння того, що мова - скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава – саме такою була мета виховної години в 11 класі школи №3-колегіуму з нагоди величного свята. Адже 21 лютого відзначався Міжнародний д
ень рідної мови.
Одинадцятикласниками було створено презентації та тематичні плакати, оформлено тематичні виставки книг. Юнаки та дівчата продемонстрували свою творчість та вокальні таланти.
Гарно звучала рідна мова у віршах, прислів’ях, словах і мелодіях українських народних пісень у виконанні школярів.
Всі переконалися. що мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Тож, славімо її!
Дарина Базик,
юнкор прес-центру школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)