Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Сімейна політика / Засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.
27.02.2018 в управлінні освіти, молоді та спорту відбулось чергове засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У засіданні взяли участь відповідальні працівники управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, сектору інформаційної та аналітичної політики. На засіданні члени комісії розглянули ситуацію, що склалася в сім’ї, де поліцією зафіксовано факт вчинення насильства. Обговорювали можливі варіанти допомоги, надання консультації з метою запобігання в майбутньому повторних випадків насильства.
Попередньо проведено спільне інспектування сім’ї спеціалістами відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. Членам родини надано відповідну консультацію, психологічну допомогу та роз’яснення про можливі наслідки щодо скоєння насильства, зокрема для дітей.
Члени комісії прийняли відповідні рішення.
Засідання провела заступник начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Яцина М.А.
Відділ молоді та спорту
управління освіти,
молоді та спорту
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)