Головна / Свята, конкурси, змагання / Крок у науку
Крок у науку
Уже протягом 15 років у школі №3-колегіумі працює наукове товариство «Пошук», члени якого здобувають навички дослідницької роботи, які будуть їм необхідні у виборі професії та професійній діяльності. Свої напрацювання наші учні презентують, беручи участь у студентських наукових конференціях, конкурсах молодіжних наукових проектів і, звичайно ж, у конкурсах-захистах Малої академії наук України. У 2017-2018 навчальному році у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України брали участь 23 учні, які писали роботи у 18 секціях. Із них: 7 - одинадцятикласників, 7 – десятикласників, 7 – дев’ятикласників, 2 - восьмикласники.
Слід відзначити, що найбільший інтерес в учнів у цьому році є до проведення досліджень у відділеннях: літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, філософії та суспільствознавства, історії.
За результатами І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 20 учнів стали переможцями, 14 з них брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 12 - стали переможцями, 2 отримали заохочувальні грамоти. А дві учениці: Кобилко Дар’я (10 клас, секція «Фольклористика», керівник Шевченко Ж.В.) та Гетьман Анастасія (11 клас, секція «Астрофізика та космічні дослідження», керівник Чуйко О.В.) вибороли І місця і будуть представляти нашу область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Бажаємо успіху нашим юним науковцям і сподіваємось, що вони гідно увіллються у творче покоління молодих науковців та практиків суспільного життя нашої держави.
Олена Золотоверха,
заступник директора школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)