13 Березень 2018, 10:01

ЦІКАВИЙ «УКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРЕС»


Чотирнадцять школярів із дев’яти областей України стали переможцями конкурсу юних журналістів «Як я розумію український інтерес?». За місяць до редакції надійшло близько сотні творчих робіт з усіх куточків нашої країни. Найбільше – з Луганської та Львівської областей.

«Ми отримали не лише класичні есе, а й репортаж, інтерв’ю, бліц-опитування, фоторепортаж. Приємно здивувало, що старшокласники цікавляться історією України, політикою, культурою, заглиблюються в серйозні теми і чекають на наші «Перемоги тижня», – підсумував голова журі конкурсу, заступник головного редактора «Українського інтересу» Юрій Горбань.

Серед переможців – Дарина Яблонська, учениця 9-А класу НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаської області. Тому вона була запрошена редакцією газети «Український інтерес» разом із іншими школярами 9 березня до Києва.

Заступник головного редактора газети «Український інтерес» Юрій Горбань разом із молодими журналістами дуже радо прийняли своїх гостей. Для школярів-переможців було проведено майстер-класи з основ журналістики, фотосправи, комп’ютерного дизайну, редагування та адміністрування. Також юні переможці мали можливість спілкування із цікавими людьми: журналістами, блогерами, викладачами вузів. Прекрасною була невелика екскурсія містом. Учні побували біля пам’ятника Михайлові Грушевському, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченку. Та найголовніше – кожен із присутніх занурився у життя журналіста в усіх його проявах і замислився, на скільки це складана і водночас цікава професія!

На завершення проведено церемонію нагородження та вручення пам’ятних сувенірів.

Цей день надовго запам’ятається кожному із учасників цього заходу та не забудеться тепла атмосфера, яка панувала у редакції. Хочеться подякувати «Українському інтересу» за добру справу, організовану ними, і щедру гостинність, виявлену до переможців конкурсу та їхніх супроводжуючих. Тепер, сподіваємось, ця газета викличе справжній інтерес у всіх, хто дізнався про такий прекрасний конкурс для школярів України.

Дарина Яблонська, учениця 9-А класу,

Жанна Шевченко, учитель української мови

школи №3-колегіуму