19 Квітень 2018, 11:43

Тиждень дитячої та юнацької книги у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 проведено тиждень дитячої книги та розпочався місячник «Подаруй бібліотеці книгу», який стартував 20 березня та завершиться 20 квітня.

Упродовж тижня дитячої книги відбувалися різноманітні акції, конкурси, вікторини. Учні 2 класу взяли участь у конкурсі «Я читаю і малюю», під час якого вони познайомилися із твором сучасної української письменниці Лесі Ворониної «Слон Ґудзик і вогняна квітка», прочитали та обговорили уривок із цієї казки та намалювали малюнки, що ілюструють цікаві моменти прочитаного твору.

Гостями бібліотеки були учні 1 класу, які стали учасниками конкурсу «Сторінками відомих казок». Першокласники повторили правила поводження із книгою, дали відповіді на питання казкової вікторини та переглянули презентацію «У цікавому світі казки». Під час перегляду учні розгадували ребуси, впізнавали героїв відомих казок, відтворювали уривки текстів.

Учні 6 класу завітали до бібліотеки, щоб взяти участь у літературній вікторині «Як я знаю Шевченка», приуроченій 204 річниці з дня народження поета.

Діти поділилися на дві команди та відповідали на питання, що стосувалися життя та творчості Кобзаря, відтворювали рядочки відомих віршів.

Протягом тижня для старшокласників демонструвалася виставка юнацької книги «Прочитай! Це цікаво!», на якій демонструвались наявні у бібліотеці книги сучасних авторів.

Прес-центр школи №13