Головна / Свята, конкурси, змагання / Здоров`я – це круто!
Здоров`я – це круто!
Уже традиційно навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» два рази на рік проводить День здоров’я. Його мета – допомогти учням зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.
Саме тому школа працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху.
17 травня у школі відбувся День здоров'я. За доброю традицією цього дня учні школи відправились до нижньої частини центрального парку міста. Колегіанти весело проводили час на свіжому повітрі. Учні 5-11-х класів варили запашну кашу, смажили сосиски, грали в футбол та волейбол, брали участь у спортивних змаганнях. Учні початкової ланки протягом дня гралися в рухливі ігри, бадмінтон, стрибали на скакалці, весело проводили час.
День видався на славу, тому що здоров`я – це круто!
Олена Занєгіна,
педагог-організатор школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)