Головна / Свята, конкурси, змагання / День вишиванки ДНЗ №19
День вишиванки ДНЗ №19
Із самого ранку заклад дошкільної освіти №19 розцвів різнобарвним колоритним вбранням – вихованці та працівники радо відзначили День вишиванки. Вихователь Бірюкова Н.М. підготувала із вихованцями середньої групи незабутню розвагу, метою якої була популяризація та збереження українських цінностей серед дітей і дорослих. Дошкільнята читали вірші про рідну Україну, танцювали запальні народні танки, співали українські пісні, відобразивши нашу культуру у всій її красі і розмаїтті. Приємним сюрпризом для усіх стала чарівна пісня «Дивна квітка», виконана випускницею закладу, а нині дев’ятикласницею загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 І.Берестецькою. На завершення свята педагогічні працівники організували святкову урочисту ходу у вишиванках.
Ми переконані, що такі свята спонукають зберігати і примножувати споконвічні народні традиції, виражати свою національну позицію, формувати духовну свідомість.
Л.Очеретяна, методист
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)