Головна / Свята, конкурси, змагання / Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт
Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт
22 травня 2018 року на стадіоні «Юність» (директор Коломієць В.А.) відбувся Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт», який зібрав понад 60 учасників із 5 міст та районів області (м. Умань, Жашківський, Звенигородський та Смілянський райони). Наше місто представляла команда Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 (директор Сірик С.В.).
Учні продемонстрували свої знання з історії України, про спортивні досягнення в нашій державі та олімпійський рух. Спортивні змагання складалися з "човникового" бігу, стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, перетягування каната, комплексної естафети. Оригінальними були і представлення команд.
У вирі спортивної боротьби перемогу і почесне право представляти Черкаську область на Всеукраїнському етапі змагань виборола команда з м.Умань, срібним призером випробувань стали учні Жашківського району, а на третьому місці, за рішенням суддів - команда школи №12 (учитель фізичної культури Фадєєв С.В.).
Переможців фестивалю нагородили медалями та грамотами.
Вітаємо наших призерів та бажаємо майбутніх перемог!
Методист МК Н.М. Щербина.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)