Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Нова престижна перемога з шахів!
Шахи - щось більше, ніж просто гра. Для розумової роботи шахи означають те саме, що спорт для фізичного вдосконалення. Ця дивовижна, найдавніша гра особливо багато радості і задоволення приносить дітям.
Із 22 до 24 серпня 2018 року у Києві відбувся ХVІІ Міжнародний шаховий фестиваль, присвячений Дню Незалежності України «Кубок Незалежності -2018», який зібрав понад 100 учасників із різних міст і сіл України.
У дитячому турнірі серед дівчат до 12 років перше місце посіла наша юна шахістка, вихованка дитячого шахматного клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Безсонна Поліна (тренер, керівник гуртка Карчевський А.А.).
Вітаємо переможницю та бажаємо підкорення нових спортивних вершин!
Методист М.К. Щербина Н.М.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)