Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Психологічна підтримка та консультування / Навчаються працівники психологічної служби
12.09.2018 на базі НВК «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» працівниками центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради проведено групову консультацію для спеціалістів психологічної служби закладів освіти. Учасники обговорили лист Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 № 1/9-529 «Про документацію працівників психологічної служби у системі освіти України».
Завідувачем центру практичної психології та соціальної роботи Юлією Волошиною надано роз’яснення щодо ведення робочої документації психологами та соціальними педагогами. Практичним психологом центру Романом Коломійцем було проведено анкетування учасників школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби з питань діяльності методичного формування.
Прес-центр управління освіти, молоді та спорту
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)