Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Форми роботи професійної спільноти / Цікавий та дивовижний світ, що зветься «Англійська мова»
26 жовтня на базі школи №3-колегіуму відбулося засідання міської школи педагогічної майстерності вчителів іноземних мов. Учителі школи №3-колегіуму, які вже другий рік є учасниками пілотного проекту з впровадження Нового державного стандарту НУШ, ділилися досвідом роботи з найменшими школярами, своїми знахідками та напрацюваннями під час роботи у пілотному проекті.
Під час майстер-класу «Використання flashcards на уроках англійської мови у початкових класах», учасники семінару самі опинились у ролі маленьких учнів та брали участь у різноманітних іграх, які допомагають малечі поринути у цікавий та дивовижний світ, що зветься англійська мова. А фіналіст та лауреат конкурсу Global Teacher Prize Ukraine Наталія Голоднюк розповіла колегам про свою участь у конкурсі, про свої враження та висловила впевненість у тому, що її мрія про створення у місті безкоштовного центру для вивчення іноземних мов справдиться у найближчому майбутньому.
Людмила Кієнко,
вчитель англійської мови школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)