Головна / Свята, конкурси, змагання / Змагання з шахів та шашок
Змагання з шахів та шашок
На базах загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 та гімназії імені В.Т. Сенатора відбулися змагання із шахів і шашок у залік ХХІV міської Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.
За підсумками змагань серед 11 шкіл міста перемогу здобули:
- із шахів - Теліга Владімір та Ситник Лілія (НВК «Ліцей - школа «Лідер») - І місце; Шевцов Андрій (школа №7) та Карпань Мирослава (школа №1) – ІІ місце; Удоденко Назар (школа №1) та Кремінь Олександра (школа №12) – ІІІ місце.
- із шашок – Панасенко Костянтин та Асланян Лаура (гімназія) – І місце; Клячко Андрій (НВК «Ліцей - школа «Лідер») та Бойко Дар’я (школа №12) – ІІ місце; Вікторжевський Єгор (гімназія) та Хіміч Анастасія (школа №6) – ІІІ місце.
На обласних змагання команда із шахів у складі Теліги Владіміра та Ситник Лілії (НВК «Ліцей - школа «Лідер») вибороли ІІІ місце (тренери Карчевський А.А. та Кайтмазов Олександр).
Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!
Методист МК Щербина Н.М.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)