Головна / Форми роботи професійної спільноти / Семінар-практикум шкільних бібліотекарів
Семінар-практикум шкільних бібліотекарів
Бібліотека- це скарбниця всіх
багатств людського духу
Г.Лейбніц
11.12.2018 гостинно зустріла шкільних бібліотекарів міста урбан - бібліотека загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Розпочався семінар вступним словом методиста з бібліотечних фондів Олійник Г.М. Вона ознайомила присутніх із планом роботи семінару-практикуму. Під час семінару підведено підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини». Захід, проведений у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, представила бібліотекар навчально – виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
«Лідер» Плотнікова О.В. (книжковий вернісаж «Життя дається на добрі справи»). Бібліотекар Туренко А.Б. ознайомила учасників семінару з особливостями роботи урбан - бібліотеки в умовах Нової української школи. Гичка І.І., завідувач медіатеки навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора», презентувала дослідницьку роботу «Бібліосоціальні методи корекції настрою та емоційного стану дитини».
Семінар-практикум став ще одним кроком до підвищення професійної компетентності шкільних бібліотекарів.
Прес – центр методкабінету
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)