Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Підсумки ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками проведення ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, яка проходила у період з лютого по грудень 2018 року, юні спортсмени закладів освіти м. Сміли брали участь у фінальних змаганнях Спартакіади із 10-ти видів спорту і вибороли у 2018 році ІІІ призове місце, поступившись збірним командам міст Черкас і Умані.
Дякуємо всім учасникам, учителям фізичної культури, тренерам, директорам шкіл, батькам, організаторам за якісну підготовку учнів в означеному заході та бажаємо майбутніх перемог!!!
Н.Щербина, методист методичного кабінету
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)