Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Довгоочікуване ІІІ місце з легкої атлетики.
26 квітня 2019 року у м. Черкаси відбулися обласні змагання з легкої атлетики за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у яких взяла участь збірна команда м. Сміли у складі 10 учнів. Серед 19 команд наші спортсмени вибороли ІІІ командне місце, поступившись командам м. Черкаси та Звенигородського району та ІІ і ІІІ особисті місця зі стрибків у довжину з розбігу ( Гноєва Ольга, школа №1 та Овчаренко Тетяна школа №11); ІІ місце у естафеті 4х100 серед дівчат у складі: Діхтяр Поліни, Гноєвої Ольги (школа №1), Овчаренко Тетяни (школа №11), Король Аліни (гімназія).
Велика подяка тренерам Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Чернявській К.М. і Лагунову М.Г. та вчителям фізичної культури за якісну підготовку легкоатлетів.
Вітаємо призерів і зичимо майбутніх перемог!
Надія Щербина, методист методичного кабінету
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)