Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / ВЕСЕЛІ СТАРТИ
Велика цінність для кожної людини – здоров`я. Виростити дитину здоровою - це бажання батьків і одне з провідних завдань школи. Ніщо так не зближує, як спільна гра та розваги. Тож, 29 травня у пришкільному відпочинковому таборі з денним перебуванням «Сонечко» школи №3-колегіуму відбулося спортивне свято «Веселі старти».
Під гучне «Фізкульт-ура!» розпочалися спортивні змагання.
Змагалися команди загонів початкової школи. «Веселі старти» стали у таборі святом здоров`я, радості й щастя!Природно, на святі переможців та переможених не було, тому що перемогла дружба. Юних спортсменів захопило бажання перемогти у цікавих естафетах на спритність, швидкість і витримку. З дружнім запалом, шумно і весело підтримували учасників змагань друзі-вболівальники.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)