Головна / Форми роботи професійної спільноти / Круті ігри
Круті ігри
На базі школи №3-колегіуму відбувся семінар учителів фізичної культури, під час якого педагоги обмінювались досвідом щодо підготовки до участі у міському етапі Всеукраїнського багатоетапного спортивно-масового заходу «Cool Games» («Круті ігри»).
Учителі фізичної культури закладу Олена Єгорова та Сергій Маслюк ознайомили із суддівством спортивно-масового заходу «Cool Games» та показали відео щодо правил проведення гри «Cool Games». У практичній частині семінару презентували естафети шкільного етапу гри з учнями старших класів. Далі вчителі фізкультури міста - учасники семінару - відпрацьовували правила суддівства гри «Cool Games».
Цей захід проводиться у школах України з метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури. «Круті ігри» сприяють збільшенню рухової активності та популяризації серед школярів здорового способу життя.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)