Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Вітаємо юну чемпіонку світу!
З 11 по 15 вересня у столиці нашої держави проходив чемпіонат світу з Dragonboat веслування. Нашу країну представляли і учні школи №3-колегіуму, серед яких учениця 10 класу Анастасія Карпенко. У складній, проте захоплюючій боротьбі, серед 1000 учасників з більш ніж 10 країн світу, Настя виборола повний комплект нагород: золоту медаль за веслування на дистанції 200 метрів, срібну - за 500 метрів та бронзову медаль - у найдовшій та найважчій дистанції 2000 метрів.
Бажаємо юній спортсменці ще безлічі перемог, натхнення та, як кажуть в спорті, «легкої та швидкої води». А найвідданіші шанувальники чекають на юну чемпіонку у рідній школі-колегіумі!
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)