Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Святкуємо у жовтні.
Особливим святом для нашого народу, для славного лицарства запорізького була Покрова Пресвятої Богородиці, яке святкувалося 14 жовтня. Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.
З метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей до минулого свого народу, правильного ставлення до своєї історії, 10-11 жовтня у ЗДО №21 відбулося святкування цих знаменних дат, під час яких педагоги ознайомили дошкільнят ще з однією сторінкою історії славного українського козацтва. Гостями заходу були діти з недільної школи «Світанок».
Вихователь-методист Т.А.Брайко
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)