Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Поетична зустріч
Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати любити життя та світ навколо. А зустрічі із талановитими людьми – творцями прекрасного – завжди викликають неабияку цікавість у дітей.
Цікаво пройшла година спілкування з поетесою Тетяною Шугар-Благодарною у восьмикласників школи №3-колегіуму. Тетяна Вікторівна презентувала свою нову збірку «Каліграфія душі», яка вийшла друком у цьому році. Школярі із захопленням слухали чудову поезію, яка полонила душу, ставили багато запитань поетесі про дитинство, життя та її творчість.
Учні подякували Тетяні Вікторівні за поезію, побажали натхнення та творчих злетів.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)