Головна / Форми роботи професійної спільноти / ДОСВІД ГІМНАЗІЇ - КОЛЕГАМ
ДОСВІД ГІМНАЗІЇ - КОЛЕГАМ
У гімназії відбувся семінар голів шкільних методичних об'єднань класних керівників 5-8 класів "Тінейджер". Тема семінару - робота класного керівника у контексті реалізації програми "Нова українська школа у поступі до цінностей". Обговорювалися напрями і форми роботи класного керівника у контексті Програми. Також розглянуто напрям музейної педагогіки як форми реалізації компетентнісного потенціалу виховання з досвіду роботи гімназії. Заступник директора з навчально-виховної роботи Леся Миколаївна Бойчук провела брейнстормінг для учасників семінару "Якого класного керівника сьогодні потребує школа?". Практичний психолог закладу Любов Дмитрівна Похил запропонувала міні-тренінг "У поступі до цінностей", під час якого присутні мали можливість відпрацювати навички щодо розвитку соціальної компетенції та формування цінностей і життєвих орієнтирів учнів.
Прес-центр гімназії
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)