Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Хто зверху?
Здружити батьків дуже легко! Дайте їм відчути себе дітьми! Конкурсно-розважальне свято у школі №3-колегіумі «Хто зверху?» вразило його учасників креативністю, творчістю, емоційністю та неабияким запалом. Виявляється, батьки хочуть гратися ще більше, ніж діти! Такої старанності та захопленості процесом ще не спостерігали! Конкурси «Хто ти?», «Встанови відповідність», «Літачки», «Чорний ящик», «Танцювальний батл», «Відгадай пісню», «Зрозумій по губах», «Дивоглядки» викликали та
кий ажіотаж не стільки серед дітей, скільки серед батьків! Батьки чесно змагалися з дітьми і дуже намагалися показати всі свої знання та вміння. А діти аж пищали від задоволення!!!
Наталія Маценко,
класовод 3-Б класу школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)