Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Національно-патріотичне виховання / ГІМНАЗИСТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ



Гімназисти відзначення Дня Героїв Небесної Сотні розпочали із покладання квітів до меморіального знаку, а потім побували на уроці пам’яті «Зима, що нас змінила», під час якого вшанували подвиг учасників Революції гідності, особливу увагу приділили загиблому на Євромайдані смілянину Юрію Пасхаліну. Презентацію подій боротьби за незалежність сучасної України було вдало пов’язано з хореографією дев’ятикласниці Світлани Сніжко на пісню Павла Табакова «Небесну Сотню, Господи, прийми», яку виконали учні 5 – 6 класів. Старшокласники взяли участь у загальноміській акції «Ангели пам’яті».
Прес-центр гімназії
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
