Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / У бібліотеку за новими враженнями
Хто з нас не читав веселих творів чудового дитячого письменника Всеволода Нестайка, не захоплювався його яскравими персонажами, фірмовим авторським гумором, а також повчальними історіями? Учні четвертого і п’ятого класів школи №3-колегіуму мали змогу ще раз зануритися у світ незвичайних і карколомних пригод своїх однолітків, відвідавши цікавий захід у міській дитячій бібліотеці, присвячений 90-річчю видатного письменника. Діти із задоволенням переглянули фільм про Всеволода Нестайка, взяли участь у вікторині за його творами, цікавій грі «Відгадай» і слухали чудових маленьких артистів, які інсценізували найцікавіші уривки з трилогії «Тореадори з Васюківки». А ще четвертокласники заспівали веселу жартівливу пісеньку та продемонстрували свої ілюстрації до творів улюбленого письменника.
Ольга Бурська,
класовод 4-Б класу школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)