03 Листопад 2020, 14:57

Про кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра».


З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра».

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;

Контакти: 0 800 503 23, безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38 (099) 2000 103, офіс БФ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71, керівник -  Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com

Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua

Кризовий центр для жінок із дітьми “Місто добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка – мама самостійно вміє забезпечувати себе і своїх дітей.

У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями центру можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадяни інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Протягом реабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, наданні відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

- попереднє узгодження з центром по телефону чи електронній пошті;

- флюрографія;

- аналіз на Torch-інфекції.

Ознайомитись з більш детальною інформацією про діяльність Кризового центру для жінок і дітей «Місто Добра» можна на сайті https://misto-dobra.com.ua

 Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту