Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / У шкільній бібліотеці вшанували пам'ять творця Української Держави
«Година цікавих повідомлень» у нашій шкільній бібліотеці була присвячена 425-річчю від дня народження великого гетьмана України, геніального полководця та блискучого дипломата Богдана Хмельницького.
Захід провела шкільний бібліотекар Н.А. Ганноченко.
Учні 7-А класу разом із класним керівником С.П. Шпильовою із захопленням поринули у цікавий калейдоскоп історичних подій сивої давнини – коли український народ піднявся на боротьбу проти польських поневолювачів під проводом славетного козацького гетьмана Б.М. Хмельницького.
Школярі взяли активну участь в обговоренні того, як нині увіковічнено славну пам'ять цього видатного державного діяча. Зокрема, у нашій рідній Смілі є вулиця Богдана Хмельницького – навіть окремий мікрорайон міста називають у народі по імені славного гетьмана. У цьому мікрорайоні розташована і наша школа.
А ще поблизу стадіону «Локомотив» встановлено погруддя творця Української Держави, до підніжжя якого ми нещодавно поклали квіти.
Прес-центр школи №7
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)