Головна / Цивільний захист / В ОПОРНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА ПРОВЕДЕНО ПОКАЗОВІ ЗАХОДИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
В ОПОРНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА ПРОВЕДЕНО ПОКАЗОВІ ЗАХОДИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
У квітні у закладах освіти планується провести День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини. Відпрацювання практичних дій з реагування на надзвичайні ситуації є складовою частиною зазначених заходів.
З метою належної підготовки й проведення заходів з цивільного захисту, у закладах освіти вже зараз розпочато активну підготовку.
24 і 25 лютого в опорних закладах з Цивільного захисту для заступників директорів із навчально-виховної роботи проведено навчальні заняття із практичної підготовки органів управління і сил цивільного захисту закладів. Заходи проводилися у контексті показових Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини.
Головна мета показових заходів – розкрити методику і принципи роботи керівників на всіх рівнях управлінської вертикалі: від керівника цивільного захисту закладу освіти до керівника об’єктового формування.
Показові заходи пройшли на високому рівні. Мета і цілі практичних заходів досягнуті, робочі питання розкрито у повному об’ємі.
Прес-центр
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)