Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Чому потрібно читати книги?
Книга крокує поряд з людиною все життя. Від вмілого спілкування з книгою, від ставлення особистості до книги, до читання формуються навички успішної адаптації в сучасному інформаційному суспільстві, будується подальше життя людини. А саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям, які в майбутньому можуть стати великими вченими, винахідниками, письменниками.
З метою популяризації читання серед дітей, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання школярів засобами книги в школі №3-колегіумі пройшов урок-презентація в 4-А класі «Чому потрібно читати?». Учні з задоволенням презентували власні книги, створили виставки книг, особливо цікаво пройшла гра «Логічний ланцюжок».
Такі уроки дозволяють створити неповторну атмосферу, коли учні із захопленням долучаться до роботи.
Прес-центр школи №-3 колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)