Головна / Психологічна підтримка та консультування / Колектив моєї мрії
Колектив моєї мрії
27. 01.2014 у дошкільному навчальному закладі №7 для педагогічних працівників відбулося інтерактивне заняття «Колектив моєї мрії», яке провела практичний психолог Власенко Олена Анатоліївна. Мета зняття - зниження рівня емоційного напруження у колективі, регуляція соціальних відносин, розвиток здатності розуміти власний емоційний стан та стан колег, формування навичок позитивного впливу на інших. Всього учасниками заняття було 13 осіб. Прийняті на занятті правила сприяли конструктивній взаємодії усіх учасників, а підібрані практичним психологом вправи дали змогу визначити ступінь включення всіх учасників у групу, поведінкові стереотипи під час взаємодії у парі, групі.
Заняття сприяло створенню позитивного психологічного клімату у колективі, формуванню відчуття групової єдності.
Похил Л.Д., завідувач ЦППСР
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)