Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Психологічна підтримка та консультування / Психологічне заняття «Відкрий чарівні двері Довіри!»
З метою згуртування учнівського колективу, ознайомлення з поняттям «довіра», яке є основою дружби, виховання навичок спілкування, знаходження конструктивних способів вирішення питань при спільній діяльності, створення позитивного мікроклімату, для учнів 3 класу школи №16 проведено заняття «Відкрий чарівні двері Довіри!» Учні, працюючи в парах і створюючи малюнок «Наш колектив», зібрали «валізу якостей» для дружнього спілкування, висловили свої думки про поняття «дружба» та «довіра», виконали вправу «Чарівні двері Довіри».
Учасники психологічного заняття зробили висновок, що другом ми називаємо того, кому довіряємо. Діти переконались у необхідності допомагати один одному та підтримувати у будь-яких ситуаціях.
Тетяна Козубенко,
практичний психолог
школи №16
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)