Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Справжній святковий сюрприз в школі №3 -колегіум
Справжній святковий сюрприз зробили сьогодні учням 2-А класу старші друзі з 6-А класу. Вони зі своїм класним керівником Волошиною Світланою Василівною завітали до малечі з цікавою ігровою програмою. Весело "прикрашали" діти ялинку, змагалися влучно кидати сніжки, дотиком знаходили друга, "оживляли" розгадані загадки, із задоволенням танцювали. Сподобався другокласникам і виступ ансамблю дівчаток-шестикласниць з новорічною піснею. Завершилося ігрове дійство, як і належить під Новий рік, подарунками від Діда Мороза та Снігуроньки. Радістю світилися очі маленьких школяриків! А шестикласники щиро раділи, що змогли подарувати дітям свято.
Прес-центр школи №3-колегіуму.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)