Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Майстерня Діда Мороза
Новорічні свята занурюють і дорослих, і дітей в чарівну казку. В кожній оселі господарі створюють святковий настрій. Учні 4-В класу школи №3-колегіум створювали поробки для новорічного декору своїми руками. В "Майстерні Діда Мороза" діти із захопленням створювали власноруч новорічні вінки, ялинку із шишок, чарівний місяць, виготовили справжній казковий камін та прикраси для ялинок. Також не обійшлося без новорічних смаколиків. Кожен дім був прикрашений новорічним декором, діти втілили свої ідеї і створити казку своїми руками, та забезпечили своїй родині чудовий настрій на зимові свята.
Прес-центр школи№3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)