Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Новорічні свята в школі №3 - колегіум
Новорічні свята люблять всі - і дорослі, і діти. І чекають з нетерпінням від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. А яке ж свято без ялинки, без запаху хвої, без новорічних та різдвяних щедрівок та колядок. Тому учні 8-Б класу під час новорічних свят займаються улюбленими справами, подорожують і відпочивають, весело проводять час із найріднішими людьми, отримують багато позитивних емоцій і бажають всім неперевершених зимових канікул та чудового новорічного настрою!!! Прес-центр школи №3-колегіуму.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)