Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / День юного винахідника в гімназії
У гімназії відбувся День юного винахідника під гаслом "Не обов’язково бути дорослим, щоб робити великі відкриття". Під час інформаційних хвилинок учні познайомилися з винаходами, які в різні час були зроблені їхніми ровесниками. Діти вражали технічними фантазіями і творчістю. Створювали моделі сонячної системи, малювали екзопланети, майстрували ракети з паперу, враховуючи масу, розміри й обтічність літального апарату. Потім було влаштовано змагання на дальність польоту. Перемогла Вікторія Кабаненко з 5-А класу. Учні 8 – 9 класів конструювали фантастичні зразки техніки майбутнього, використовуючи лего.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)