Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Національно-патріотичне виховання / ФЛЕШМОБ У ШКОЛІ №6
( У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ)
Учні 2,4,9-11 класів під керівництвом педагога-організатора Темченко Н.А. та вчителя початкових класів Дмитрієнко Л.А. провели флешмоб, присвячений річниці виведення військ з Афганістану та подіям, які відбуваються на Сході України. Діти проявили патріотичні почуття, створивши зашифрований напис «Люблю Україну».
Такі заходи згуртовують дітей, викликають інтерес до спільної справи та впливають на виховання любові до свого народу та Батьківщини.
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
