Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Свято першої оцінки
З початку нового семестру другокласники школи №3-колегіуму за свої знання та вміння почали отримувати оцінки у балах. Нещодавно в 2-Б класі відбулось театралізоване свято першої оцінки «Хороші знання маю – «дванадцятки» отримаю» (класовод Наталія Маценко).
До школярів у гості завітали казкові герої: Незнайко, Хуліган, Двійка, Одиниця, Дванадцятка. Дітлахи із задоволенням грали з гостями в ігри, відгадували загадки, кросворди, ребуси та показали казковим героям, що учні школи №3-колегіуму – старанні, відповідальні, гарно навчаються та багато знають. Проведене свято не тільки активізувало творчу активність дітей, а й стало яскравою подією для всіх колегіантів.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)