Головна / Психологічна підтримка та консультування / ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ «БУЛІНГ ТА ТОЛЕРАНТНІСТЬ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ»
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ «БУЛІНГ ТА ТОЛЕРАНТНІСТЬ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПІСЛЯ 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ»
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBbHNiIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--af346be686a3b7e8a61d7707b8260755e9e4c0c1/STOP%20bulling.jpg)
Питання створення безпечного освітнього середовища, зокрема протидія булінгу, є одним із пріоритетів Міністерства освіти і науки України. Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від26.02.2020 №293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», проводиться цілеспрямована робота щодо створення безпечного освітнього середовища вільного від цькування.
Міністерство освіти і науки України зацікавлене в тому, аби заходи щодо протидії цькуванню були доказовими, актуальними та при цьому використовувалися дієві світові практики, що могли б бути повтореними імасштабованими в усіх закладах освіти.
Тому Міністерство підтримує ініціативу Громадської організації «Студена» провести загальнонаціональне дослідження «Булінг та толерантність у закладах освіти після 24 лютого 2022 року».
Це дослідження допоможе не лише краще розуміти, яким чином досвід війни та пропаганда з боку рф впливають на булінг у школі, але й розробити засоби попередження та припинення булінгу з урахуванням контексту війни.
Для даного дослідження буде використана керована вибірка, що відповідає структурі населення в розрізі регіонів для цього віку (згідно з Держстатом України) й охопить усі регіони, окрім тимчасово окупованих.
У цьому опитуванні, яке буде проходити в онлайн-режимі з 10 листопада до 10 грудня 2023 року, беруть участь 30 учнів 5-9 класів та 3 педагоги Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)