Головна / Свята, конкурси, змагання / «Родослав» об'єднав шкільну родину
«Родослав» об'єднав шкільну родину
Вперше велику дружну сім’ю школи №2 зібрав воєдино фестиваль родинної творчості «Родослав». Це свято – ще одна сходинка до єднання сім'ї і Школи довіри та життєтворчості.
У фестивалі взяли участь 58 родин. Більшість з них представили на виставці роботи, у яких відобразилися творчі захоплення родин. Вишивки, вироби бісероплетіння, поробки з дерева та природних матеріалів – це не повний перлік тої краси, яка милує око, радує душу.
Сучасні пісні про барви рідного краю переплелися з українськими народними творами, народні гуморески - з ліричними віршами. Та найбільше прозвучало на святі пісень про маму, найдорожчу у світі людину.
Актуальною для всіх, вистражданою душею та серцем стала пісня «Мирне небо», яка прозвучала у виконанні представників усіх класів нашої шкільної родини.
Усі учасники фестивалю отримали дипломи з рук директора школи Теятни Козубенко.
Сім'я - це пам'ять роду, а рід - запашна гілка на пишній кроні української державності.
Прес-центр школи №2
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)