Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / ЕКО-клас
7-Б клас бере участь у всеукраїнському шкільному конкурсі «ЕКО-клас» під гаслом «Твій перший дорослий проект». Учні вирішили допомагати іншим утилізувати використані батарейки. Вони ведуть роз’яснювальну роботу, розповідають про забруднення важкими металами, що потрапляють у ґрунт і ґрунтові води, а звідти через продукти харчування у людський організм, де й накопичуються. Спеціальна утилізація використаних батарейок – це можливість зробити місто чистим і безпечним!
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)