Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / «Бібліотек@ - Слово Свободи»
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек розкриває їх потенційні можливості, піднімає престиж, привертає увагу громадськості до проблем шкільної бібліотеки, популяризує читання. Цьогоріч проведено конкурс на краще гасло та логотип Всеукраїнського місячника. Було представлено більше 50 робіт. Подані матеріали свідчать про творчий підхід та вміння використовувати комп’ютерні технології. Журі відзначає майстерне оформлення і змістовність логотипів. ІІІ місце серед конкурсантів виборола творча група гімназії ім.В.Т.Сенатора на чолі із завідуючою бібліотекою Іриною Іванівною Гичкою за гасло: «Бібліотек@ - Слово Свободи».
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)