Головна / Свята, конкурси, змагання / Пишаємося успіхами
Пишаємося успіхами
![](https://www.osvita.smila.com/public/blobs/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBbVVjIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--5e6b1aa21c9a52579e61dd16dae2c21e29dbf396/%D0%BF%D0%B8%D1%88%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%8F.jpg)
Скарбничку досягнень Сміли у березні 2024 року поповнила Чорногал Дарина, учениця 10 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, яка перемогла в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення», який проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Підготувала переможця вчитель історії закладу Сердюк Любов Олексіївна. В обласному конкурсі «Шевченко над часом» у номінації «Малюнок» переможцями стали Білаш Евеліна, Ігнатьєва Марія, учні 3 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»; Фурман Мілєна, учениця 6 класу цього ж закладу та Суржок Іван, учень 5 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора, стали переможцями у номінації «Декламація» Підготували переможців Маценко Наталія Володимирівна, Поліщук Людмила Михайлівна, Шевченко Жанна Володимирівна, вчителі школи №3-колегіуму та Щербакова Алла Василівна (гімназія). Вітаємо переможців конкурсів, а вчителям дякуємо за роботу!
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)